Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii RENAULT KERAX/60971/12.07.2018

Număr anunț
DA20937353
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EURO SERVICE S.S.I. SRL (CUI 17896615)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.531,09 RON
Valoare atribuită
10.531,09 RON
Data publicării
31.07.2018 09:42
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.531,09 RON

din 10.531,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.