Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLINELL- KIT AUDITARE DEZINFECTIE

Număr anunț
DA20934084
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.550 RON
Valoare atribuită
14.550 RON
Data publicării
30.07.2018 14:22
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 17:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.550 RON

din 14.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.