Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
repararea locurilor de joaca
- Număr anunț
- DA20932268
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI RO12511815)
- Cod CPV
- 50870000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.955,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.955,54 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 12:41
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.955,54 RON
din 2.955,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro