Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare cupa excavator Hitachi

Număr anunț
DA20921079
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
UTIROM INVEST SRL (CUI RO33854107)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.155,70 RON
Valoare atribuită
3.155,70 RON
Data publicării
27.07.2018 08:02
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.155,70 RON

din 3.155,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.