Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE CU DEZABILITATI

Număr anunț
DA20916733
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI RO22219665)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.019,20 RON
Valoare atribuită
50.019,20 RON
Data publicării
26.07.2018 12:22
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 06:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.019,20 RON

din 50.019,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.