Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta pentru elaborare cerere de finantare si managementul investitiei proiect GAL

Număr anunț
DA20927387
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI RO15101798)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
27.07.2018 16:07
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.