Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BILET AVION Bucuresti-Baia Mare-Bucuresti 13sep-17sep

Număr anunț
DA21136923
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,37 RON
Valoare atribuită
788,37 RON
Data publicării
05.09.2018 10:18
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,37 RON

din 788,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.