Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii copiere/printare color 841 mm/1189 mm
- Număr anunț
- DA20926433
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.756 RON
- Valoare atribuită
- 2.756 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 13:48
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 06:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.756 RON
din 2.756 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro