Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE PSIHOLOGIA MUNCII

Număr anunț
DA21122476
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 183 (CUI 20745710)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE "NASTASA MARIA MONICA" (CUI 23386653)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.280 RON
Valoare atribuită
3.280 RON
Data publicării
03.09.2018 15:23
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.280 RON

din 3.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.