Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Acordaj si intretinere pian sau pianina
- Număr anunț
- DA21118164
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- PIANO-HAUS SRL (CUI 19242862)
- Cod CPV
- 50860000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a instrumentelor muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 11:52
- Data finalizării
- 05.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.