Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BenQ MS531, SVGA, 3300 lumeni

Număr anunț
DA21134495
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HENRI MATHIAS BERTHELOT (CUI 29169998)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.638,60 RON
Valoare atribuită
4.638,60 RON
Data publicării
05.09.2018 08:05
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.638,60 RON

din 4.638,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.