Acasă · Licitații
· Servicii pentru agricultura, silvicultura, horticultura, acvacultura si apicultura (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII EXPLOATARE MASA LEMNOASA PE PICIOR
- Număr anunț
- DA21139499
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Furnizor / câștigător
- LEPADAT FOREST (CUI 28853369)
- Cod CPV
- 77000000-0 · Servicii pentru agricultura, silvicultura, horticultura, acvacultura si apicultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.290 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 12:07
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.290 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro