Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare

Număr anunț
DA21125044
Autoritate contractantă
COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
Furnizor / câștigător
CLEANDER SRL (CUI 31250686)
Cod CPV
90670000-4 · Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
04.09.2018 09:33
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.