Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de igienizare teren conform oferta
- Număr anunț
- DA21133321
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
- Furnizor / câștigător
- AGRO ŢUCUDEAN SRL (CUI RO22513350)
- Cod CPV
- 77110000-4 · Servicii privind productia agricola (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:36
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480 RON
din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro