Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru elaborare cerere de finantare din fonduri nerambursabile
- Număr anunț
- DA21134076
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- ALE CONSAD SERVICES S.R.L. (CUI 32274977)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 19:04
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro