Atribuită
Cumpărare directă
Comanda 7919/29.02.2024 rob. + mufe + niplu + canepa + banda teflon
- Număr anunț
- DA35240370
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
- Cod CPV
- 42131200-8 · Vane definite dupa tipul de fabricatie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.473,45 RON
- Data publicării
- 12.03.2024 13:47
- Data finalizării
- 12.03.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.