Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORDON DIN CATIFEA DE CULOARE ROSIE CU CARLIG SILVER

Număr anunț
DA21142895
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,69 RON
Valoare atribuită
201,69 RON
Data publicării
05.09.2018 14:39
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,69 RON

din 201,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.