Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu inchiriere zona sosire cursa ciclism

Număr anunț
DA21141329
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
NL80.81.97.952.B01 Movico B.V.
Cod CPV
92620000-3 · Servicii privind activitatile sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.115 RON
Valoare atribuită
133.115 RON
Data publicării
05.09.2018 13:30
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.115 RON

din 133.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.