Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BOILER CU ACCESORII DE MONTARE

Număr anunț
DA21134294
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU (CUI 29208299)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,09 RON
Valoare atribuită
670,09 RON
Data publicării
05.09.2018 01:04
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,09 RON

din 670,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.