Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI, VARZA, DOVLECEI, ROSII, CASTRAVETI, TELINA, MERE, BANANE, MORCOVI, VERDEATA

Număr anunț
DA21144082
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
MEGA TRADING XXI SRL (CUI RO17037659)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.521 RON
Valoare atribuită
10.521 RON
Data publicării
05.09.2018 15:33
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.521 RON

din 10.521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.