Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie centrala telefonica Panasonic

Număr anunț
DA21141675
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50334130-5 · Servicii de reparare si de intretinere a centralelor telefonice interne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352,94 RON
Valoare atribuită
1.352,94 RON
Data publicării
05.09.2018 13:46
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352,94 RON

din 1.352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.