Ofertă acceptată Cumpărare directă

c.d

Număr anunț
DA21129760
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.1 TURNU MAGURELE (CUI 4253723)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,30 RON
Valoare atribuită
160,30 RON
Data publicării
04.09.2018 12:51
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,30 RON

din 160,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.