Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 26,1% sub estimat

GPP DUMBRAVA MINUNATA

Număr anunț
DA21122669
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 4 PINOCCHIO (CUI 18260453)
Furnizor / câștigător
AMARIEI G. PETRU (CUI RO23455761)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,70 RON
Valoare atribuită
682 RON 26,1% sub estimat
Data publicării
03.09.2018 15:35
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682 RON

din 922,70 RON estimat 26,1%

Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 240,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.