Ofertă acceptată Cumpărare directă

curatat si verificat cosuri de fum centrale termice pe lemne

Număr anunț
DA21139372
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN BANCESCU ADANCATA (CUI 14129642)
Furnizor / câștigător
COCORAŞ DUMITRU ION PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37635223)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
05.09.2018 12:01
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.