Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ace seringa de unica folosinta G18
- Număr anunț
- DA21149159
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125 RON
- Valoare finală
- 125 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 11:11
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.