Ofertă acceptată Cumpărare directă

API NH cu reactivi aditionali

Număr anunț
DA21144808
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,77 RON
Valoare atribuită
677,77 RON
Data publicării
05.09.2018 16:35
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,77 RON

din 677,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.