Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii interconectare centrala Panasonic

Număr anunț
DA21131352
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
Cod CPV
45314100-2 · Instalare de centrale telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.340 RON
Valoare atribuită
11.340 RON
Data publicării
04.09.2018 13:58
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.340 RON

din 11.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.