Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTROL MEDICAL ANUAL PT CADRE DIDACTICE
- Număr anunț
- DA21130760
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Antonie Mogos Ceauru (CUI 29186123)
- Furnizor / câștigător
- B&B ASSESS MEDICAL SRL (CUI 35135493)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 13:32
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro