Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sfecla rosie borc 720 ml
- Număr anunț
- DA21142667
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- LECONFEX SRL (CUI RO2092175)
- Cod CPV
- 15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904,50 RON
- Valoare atribuită
- 904,50 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 14:28
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
904,50 RON
din 904,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro