Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat
Servicii de exploatare productia anului 2026 Borsec, Homorod uat DS Harghita
- Număr anunț
- CN1092804
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DARIMAR RUN SRL (CUI 25029851)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.128,02 RON
- Valoare atribuită
- 260.639,52 RON 18,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2026 12:43
- Anunț de atribuire
- CAN1171531
- Termen limită
- 24.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271213
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Estimat: 319.128,02 RON Adjudecat: 260.639,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Grupaj P 1643,1687 | 49.840,19 RON | Anulat | — |
| 2 | P 1677 | 100.096,29 RON | DARIMAR RUN | 99.846,45 RON ↓0,2% |
| 3 | P 1679 | 46.444,42 RON | DARIMAR RUN | 46.078,01 RON ↓0,8% |
| 4 | P 12604 | 54.356,81 RON | TAMAS FOREST | 54.171,71 RON ↓0,3% |
| 5 | P 12701 | 5.486,31 RON | SANDULY WOOD | 4.931 RON ↓10,1% |
| 6 | P 12702 | 62.904 RON | SANDULY WOOD | 55.612,35 RON ↓11,6% |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
260.639,52 RON
din 319.128,02 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 58.488,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.