Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE SUPRAVEGHERE A LUCRARILOR
- Număr anunț
- DA21131839
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE SERVICII SOCIALE GALATI (CUI 3126403)
- Furnizor / câștigător
- SC ALEXIAIOANA CONS SRL GALATI (CUI RO27865497)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.600 RON
- Valoare atribuită
- 34.600 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 14:19
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.600 RON
din 34.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro