Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile

Număr anunț
DA21144799
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
31532510-2 · Startere pentru lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,49 RON
Valoare atribuită
110,49 RON
Data publicării
05.09.2018 16:33
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 21:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,49 RON

din 110,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.