Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mazare conservata cutie 800ml

Număr anunț
DA21144273
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI RO9279406)
Cod CPV
15331132-1 · Mazare transformata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78 RON
Valoare atribuită
78 RON
Data publicării
05.09.2018 15:42
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78 RON

din 78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.