Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raraul cascaval Dalia 450 gr.

Număr anunț
DA21141053
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 (CUI 26983133)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,19 RON
Valoare atribuită
228,19 RON
Data publicării
05.09.2018 13:17
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,19 RON

din 228,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.