Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 89,3% sub estimat
Otet
- Număr anunț
- DA21146603
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
- Furnizor / câștigător
- CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI RO27385553)
- Cod CPV
- 15871110-8 · Otet sau echivalent (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,52 RON
- Valoare atribuită
- 11,52 RON 89,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2018 09:26
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11,52 RON
din 107,52 RON estimat
89,3%
Adjudecat la 10,7% din estimat · economie 96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.