Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASETA DE SUDURA (pentru minim 4 fire ) 8÷24
- Număr anunț
- DA21147749
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,60 RON
- Valoare atribuită
- 89,60 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 10:17
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,60 RON
din 89,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro