Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bancă scolară pentru 1 persoana - cu schelet metalic

Număr anunț
DA21141604
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE (CUI 3825932)
Furnizor / câștigător
SILK CONTACT SRL (CUI RO4422970)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.640 RON
Valoare atribuită
17.640 RON
Data publicării
05.09.2018 13:43
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.640 RON

din 17.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.