Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rechizite soclare pentru clasa pregatitoare si clasa I
- Număr anunț
- DA21140745
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.472,05 RON
- Valoare atribuită
- 8.472,05 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:03
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.472,05 RON
din 8.472,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro