Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii auxiliare achizitiei

Număr anunț
DA21139715
Autoritate contractantă
Comuna Hoceni (CUI 3394309)
Furnizor / câștigător
AMEEA ROSA SRL (CUI 18939617)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.990 RON
Valoare atribuită
11.990 RON
Data publicării
05.09.2018 12:16
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.990 RON

din 11.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.