Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPETARIE 4

Număr anunț
DA21150576
Autoritate contractantă
COMUNA SAMARINESTI (PRIMARIA SAMARINESTI) (CUI 4351748)
Furnizor / câștigător
ANBITAS COMPROD SRL (CUI 16905430)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.616,50 RON
Valoare atribuită
2.616,50 RON
Data publicării
06.09.2018 12:12
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.616,50 RON

din 2.616,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.