Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole

Număr anunț
DA21144295
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Martian Negrea Valea Viilor (CUI 17985739)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,80 RON
Valoare atribuită
853,80 RON
Data publicării
05.09.2018 15:43
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,80 RON

din 853,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.