Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla magnetica cu rama din aluminiu, 120 x 240 cm, Optima

Număr anunț
DA21132277
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR NAVAL "VICEAMIRAL IOAN BALANESCU (CUI 5026770)
Furnizor / câștigător
ZENON GROUP STORE S.R.L. (CUI RO25384195)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.268,90 RON
Valoare atribuită
5.268,90 RON
Data publicării
04.09.2018 14:41
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.268,90 RON

din 5.268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.