Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA21124792
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI RO26454388)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,66 RON
Valoare atribuită
365,66 RON
Data publicării
04.09.2018 09:23
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,66 RON

din 365,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.