Ofertă acceptată Cumpărare directă

AR04SJA05092018 NUMAR DE REFERINTA: 05092018 PRET DE CATALOG: 1.889,62 RON / Unitate de masura UNI

Număr anunț
DA21145293
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
AUTO POWER 2000 SRL (CUI RO15573065)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889,62 RON
Valoare atribuită
1.889,62 RON
Data publicării
06.09.2018 07:06
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889,62 RON

din 1.889,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.