Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROFOR ELECTRONIC PENTRU RIDICAREA PRESIUNII APEI GRUNDFOS, MQ3-45 A-O-A-BVBP 230V/50HZ

Număr anunț
DA21143494
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296,05 RON
Valoare atribuită
1.296,05 RON
Data publicării
05.09.2018 15:05
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 07:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296,05 RON

din 1.296,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.