Număr anunț
DA21106155
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " PITICOT" CRAIOVA (CUI 17104820)
Furnizor / câștigător
DIRECA DEPO SRL (CUI RO16845842)
Cod CPV
42200000-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor, a bauturilor si a tutunului si accesorii ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276,44 RON
Valoare atribuită
1.276,44 RON
Data publicării
30.08.2018 15:53
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276,44 RON

din 1.276,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.