Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie prelata

Număr anunț
DA21147470
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39522100-8 · Prelate, copertine si storuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575,82 RON
Valoare atribuită
575,82 RON
Data publicării
06.09.2018 10:04
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575,82 RON

din 575,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.