Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 25 titluri

Număr anunț
DA21141240
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI RO27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.593,44 RON
Valoare atribuită
6.593,44 RON
Data publicării
05.09.2018 13:26
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.593,44 RON

din 6.593,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.