Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Bonuri valorice pentru carburanti auto” pentru Primaria Stefanesti, jud Arges

Număr anunț
DA21133859
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.795,88 RON
Valoare atribuită
11.795,88 RON
Data publicării
04.09.2018 16:44
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.795,88 RON

din 11.795,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.