Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PRODUCTIE SI DIFUZARE MATERIALE VIDEO DE INTERES LOCAL PE TV PRIN CABLU, ORAS BUHUSI (BC

Număr anunț
DA21143096
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
AXA-REM MEDIA SRL (CUI 31612638)
Cod CPV
64228100-1 · Transmisie de programe de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
05.09.2018 14:48
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.